MURELIKUD KOERAD

Veebiõpe ja kontaktkursused:
parem kontakt, turvalisemad jalutuskäigud, individuaalne õppeplaan

Järgmine algajate kontaktkursus alustab aprillis 2024!

✅ 8 nädalat treeneri nõu ja tuge
✅ individuaalne treeningplaan
✅ sinu koerale jõukohased trenniplatsid ja -kaaslased

Kas sinu koer kaotab teisi loomi või muid ärriteid nähes pea ja hakkab haukuma või tirima? Tunned hirmu järgmise jalutuskäigu ees, sest kardad, et ei suuda teda kinni hoida ja ta võib muutuda ohtlikuks... rääkimata sellest, et see on füüsiliselt ja vaimselt sulle endale kurnav?

Kõige kindlam viis muuta koera ärevat käitumist, on muuta koera emotsioone! 

Murelike koerte programm on mõeldud hoolivale koeraomanikule, kelle koeral on hirmu- või ärevusprobleem mingi konkreetse ärriti suhtes. Sellise koera omanikuna tead ilmselt hästi, kui keeruline on leida endale harjutamiseks abilisi ning kuidas vahel on väga raske ise hinnata oma treeningplaani sobivust. Tahame sind sellest murest vabastada ja aidata koostada oma koerale efektiivse individuaalse treeningplaani, luua tugeva treeningrutiini ja leida sobivad kaaslased harjutamiseks. Kursused sobivad eriti hästi teiste koerte suhtes pelglikult, agressiivselt või ülemeelikult käituvatele koertele, aga on tegelikult kohandatavad ka muude hirmude või ärevushäiretega koertele, nagu on paljud meie tublid õpilased korduvalt tõestanud :) 

"Kogu kontseptsioon on väga hästi üles ehitatud (teooria omandamine veebikoolis ja praktika trennides). Nägime kursuse jooksul koera väiksemat huvi vastutulevate koerte suhtes, lisaks saime lahendused ka teistele igapäevastele muredele. Gerda on empaatiline treener, kes oskab küsida täpselt õigeid küsimusi, et mõista, millest mured tegelikult tingitud on. Meeldis, et Gerda kiitis ka väikeseid edusamme, sest väikesed edusammud motiveerivad omanikku ka edaspidi õiges suunas liikuma."

Deisi ja segavereline Tsäki

"Veebikool oli igati asjalik ja põhjalikult lahti seletatud. Platsitrennides samuti treener Gerda seletas lahti, miks me midagi teeme ja mis eesmärk on. Kõik küsimused said vastuse."

Viivika ja austraalia lambakoer Rix

"Õppisin paremini märkama, kuidas Rumi tegelikult teeb ise häid valikuid ja ma ei pea kogu aeg teda haldama. Näiteks teiste koerte vaatlemine on OK ja siis toimetab ta jälle rõõmsalt edasi. Gerda on hästi positiivne ja igas olukorras toetav. Trennid olid vaheldusrikkad, hästi planeeritud ja läbi viidud. Aitäh, et nii olulist tööd nii positiivselt teete!"

Kadri ja labradoodle Rumi

"Põhjalik veebikursus. Väga palju oli kasu kodukülastusest, sest see andis põhilise teadmistepagasi, kuidas ennetada probleeme."

Martin ja segavereline Hera

Murelikust koerast muretu koerani viib neli sammu!

Murelike koerte algajate veebikool

Alusta iseseisvalt ohuolukordade oskusliku haldamisega ja enneta ebasoovitava käitumise süvenemist. Tutvu koera käitumise võimalike põhjustega ja käitumise muutmise põhitõdedega. Õpi valima varustust ja töövahendeid, mis aitavad kaasa sinu eesmärgile.

LOE LÄHEMALT JA LIITU SIIN!

Algajate kontaktkursus

Tule kontakttrenni, et oma oskuseid käitumisspetsialisti pilgu all lihvida. Leia treeneri abil just sinu koerale kõige paremini sobivad võtted ja harjutused. Tööta hoolikalt valitud paarilisega sinu koerale sobival distantsil.

Järgmine kursus alustab aprillis 2024.
LOE LÄHEMALT!

Edasijõudnute veebikool

Kui sinu koer on selleks valmis, siis tõsta trennide raskusastet, harjuta liikumist keerulisemates keskkondades, õpeta koerale suhtlemisoskuseid ja teistega koos jalutamise oskuseid. Sellel veebikursusel õpid keerukamaid tehnikaid korrektselt kasutama nii, et sinu eesmärgid saaksid täidetud.

LOE LÄHEMALT JA LIITU SIIN!

Edasijõudnute kontaktkursus

Jätka treeneri juhendamisel ettevalmistustööga grupitrennides osalemiseks ja uute koertega tutvumiseks. Üldista õpitud oskused uutes ja keerulisemates keskkondades. Leia oma koerale trenni- ja jalutuskaaslased kogu eluks!

LOE LÄHEMALT!

Järgmine algajate kontaktkursus alustab aprillis 2024!

✅ 8 nädalat treeneri nõu ja tuge
✅ individuaalne treeningplaan
✅ sinu koerale jõukohased trenniplatsid ja -kaaslased

"Soovitan Krati koertekooli kõigile, kes soovivad oma koeraga läbi positiivse treeningu saavutada suurepärast koostööd.

Olen väga tänulik Krati koertekoolile, eriti murelike treener Marile. Krati murelike kursusele tulin ülielava aastase labradoriga, kellega olime eelnevalt käinud juba kolmes koertekoolis (kutsikakoolis, kuulekuses), kus harjutuste õppimine tuli lihtsalt, aga koera tähelepanu saamine ja hoidmine oli peaaegu võimatu. Me igapäevased jalutuskäigud tähendasid ainult tirimist ning kodus oli pidev tähelepanu nõudmine koeruste tegemisega. Seda kõik hoolimata igapäevastest pikkadest jalutuskäikudest ja nn istu-lama treenimisest. Koer reageeris tirimise-hüppamise-haukumisega kõigele – inimesed, loomad, lõhnad, keskkond.

Kratis hakkasime koeraga samm-sammult õppima koostööd tegema, et saavutada lõpuks nauditavad jalutuskäigud ja koosolemised. Praeguseks oleme käinud aasta jooksul neljal mureliku kursusel ja jätkame aeg-ajalt ikka murelike trennide külastamist, et turvalises keskkonnas kinnistada enda ja koera oskuseid. Me jalutuskäigud on juba päris toredad. Eks tirimist ikka esineb, eriti kui vastu tuleb elav ja haukuv koer, aga koer ja ma ise juba teame, kuidas sellisest olukorrast võimalikult hästi välja tulla. Krati kursuste suur pluss on põhjalikud materjalid ja treeneri individuaalne lähenemine lähtuvalt iga koera ja omaniku vajadustest.

Ma olen saanud igale oma küsimusele vastuse ja murele lahenduse. Igas olukorras on treener Mari olnud ülitoetav ja rahulikult aidanud mul oma koeraga suurepärast sidet luua. Kahju on ainult, et ma ei tulnud oma koeraga kohe kutsikana Krati koertekooli. Ilmselt oleks meil enamus muresid olemata olnud."

Triinu ja labrador Lord

Meie treeneritel on kogemus rohkem kui 600 murekoeraga ja suure tõenäosusega oleme aidanud ka sinu koerale sarnast tüüpi murekoeri. Oma kliente nõustades jõudsime juba 2014 aastal selleni, et iga murekoer vajab edu saavutamiseks individuaalset lähenemist, süsteemset ja hästi organiseeritud treeningut ja tema omanik peab mõistma koera käitumist ja treeningtehnikaid une pealt. Murelike koerte kursus on selle avastuse tulem, sest see võimaldab individuaalkonsultatsioonide väärtust süvakoolituse formaadis. See tähendab, et kursuse lõpuks on meeleheitel murekoera omanikust saanud päriselt oma koera tugiisik ja ekspert!

Saa tuttavaks murekoerte treeneritega

Emma Jäger

Koertekool Kratt asutaja
Murelike koerte veebi- ja kontaktkursuse looja

Emma on tegelenud koerte koolitamisega ligi 15 aastat ning otsesed kogemused isiklike koertega on teinud murelikest koertest tema südameasja. Emma on koos elanud nii segavereliste murekoertega kui ka muretuse tasemest sõltumata väga palju tõuspetsiifilist tööd ja teadlikku lähenemist vajavate koertega nagu tööliini siberi huskyd ja belgia lambakoer. Emma enda koerad on olnud kõikide Krati koolituste loomisel inspiratsiooniks ja "katsejänesteks".

emma[ät]koertekoolkratt.ee
tel 5656 9111

Gerda Kosk

Murelike koerte kontaktkursuse juhendaja

Gerda on spetsialiseerunud koerte probleemkäitumistele ja ärevushäiretele. Gerdal on 7 aastat kooselukogemust mureliku koeraga, põhjalik teoreetiline ettevalmistus ja 4 aastat praktilist töökogemust pelglike ja ärevate koertega. Treeneri rollis on Gerda jaoks oluline aus ja usalduslik suhtlus, koeraomaniku enesekindluse kasvatamine ning väikseimategi edusammude märkamine ja tähistamine.

gerda[ät]koertekoolkratt.ee