Murelikud koerad: algajate veebikursus

Veebiloengud koeraomanikule, kelle koer kaotab jalutades enesevalitsuse ja vajab abi igapäevastel jalutuskäikudel edukalt toime tulemiseks

Järgmine KONTAKTKURSUS alustab augustis 2024!

✅ 8 nädalat treeneri nõu ja tuge
✅ individuaalne treeningplaan
✅ sinu koerale jõukohased trenniplatsid ja -kaaslased

Kas sinu koer kaotab teisi loomi või muid ärriteid nähes pea ja hakkab haukuma või tirima? Tunned hirmu järgmise jalutuskäigu ees, sest kardad, et ei suuda teda kinni hoida ja ta võib muutuda ohtlikuks... rääkimata sellest, et see on füüsiliselt ja vaimselt sulle endale kurnav?

Kõige kindlam viis muuta koera ärevat käitumist, on muuta koera emotsioone!

Murelike koerte kursused on mõeldud hoolivale koeraomanikule, kelle koeral on hirmu- või ärevusprobleem mingi konkreetse ärriti suhtes. Algajate veebikursusel õpid ohuolukordi haldama, treenimiseks sobivat varustust valima ja koera käitumist muutma. Kursus sobib eriti hästi teiste koerte suhtes pelglikult, agressiivselt või ülemeelikult käituvatele koertele, aga on tegelikult kohandatav ka muude hirmude või ärevushäiretega koertele, nagu on paljud meie tublid õpilased korduvalt tõestanud :)

Veebikursusel saad loenguid läbida oma tempos ja teha harjutusi iseseisvalt täpselt nii, kuidas jõuad ja millise trennikoormusega sinu koer kõige rohkem edeneb. Veebikursusega saad alustada igal ajal, ka siis, kui kontaktkursust ei ole parajasti algamas või sul ei ole võimalik kontakttundides osaleda. Meil on veebiõpilasi üle Eesti!

Mõnusad ja turvalised jalutuskäigud saavad alguse siit!
Soeta veebimaterjalid iseseisvaks tööks või kontaktkursuse teooriaks:

Murelikud koerad: algajate veebikursus

149

  • Teooriamaterjalid veebis

Osta kohe!

Nii mõnigi meie õpilane saavutab suurepäraseid tulemusi just tänu veebikoolile! Vaata, kuidas Riina kasutab veebikoolis õpitud harjutusi ja nippe, et jalutada kuldse retriiveri Normaniga, kes erutus hirmsasti teel olevatest lõhnadest ja kellel kadus jalutuskäikudel kergesti kontakt :)
Riina ja Norman läbisid ka meie algajate kontaktkursuse ning neist sai hiljem teraapiakoeratiim!


Veebikooli õpilane saab iseseisvalt materjalidega töötamise käigus:

✅ Õppida oma koera ärevust vähendama praktikas toimivate, pikaajalise efektiga ja koera suhtes sõbralike meetoditega
✅ Olla harjutuste rakendamisel päriselt edukas tänu samm-sammulistele juhistele
✅ Õppida oma koera keerulistes olukordades edukamalt kontrollima ja vähendama seeläbi jalutuskäigu-stressi
✅ Õppida ette aimama oma koera käitumist ja tänu sellele panna ennast ja koera rohkem õnnestuma
✅ Muutuda koerajuhina enesekindlamaks läbi kindlustunde, et tead täpselt, kuidas keerulistes olukordades reageerida
✅ Saada osa meie õpilaste toetavast ja infoküllasest kogukonnast Facebookis

Murelike koerte algajate veebikooli teemad

Korduma kippuvad küsimused:

See kursus sobib kõige paremini koertele, kes reageerivad agressiivselt, haukudes, tirides, tardudes või põgenemisvastega tänaval teisi koeri nähes. Kursusel õpitud meetoditest on abi ka teiste ärrititega töös, nagu inimesed või autod, samuti leiad nõuandeid keskkonnatundlikkuse ja muude ärevusprobleemidega töötamiseks. Koertega, kelle ärevustase on püsivalt kõrge, ka koduses ärritivabas keskkonnas, soovitame käia ära koerte ärevushäiretele spetsialiseerunud veterinaari dr Anu Poopuu juures konsultatsioonis. Kahtluse korral kirjuta info[at]koertekoolkratt.ee või helista meile ja leiame koos sinu koerale sobivaima trenniformaadi.

Veebikoolis saad tööd teha oma tempos. Ligipääs materjalidele jääb sulle piiramatuks ajaks!

Paljud koerad ei suuda süüa maiuseid, kui nende taluvuslävi on ületatud. Sellel veebikursusel õpid hoidma oma koera allpool tema taluvusläve ja looma soodsaid tingimusi selleks, et koera oleks võimalik soovitud käitumiste eest ikkagi premeerida. Leiad veebikursuselt ka soovitused erinevate maiusetüüpide ja premeerimisvõtete kohta, et leida oma koerale sobivaim lahendus.

Veebikursusel osaledes oled oodatud liituma meie õpilaste Facebooki grupiga, kus saad esitada kõik mured ja küsimused, mis sul iseseisvalt töötades ette tulevad. Saad abi ja nõu teistelt õpilastelt ning ka meie treeneritelt. Kui soovid, saame kokku leppida individuaalse platsitrenni või veebikonsultatsiooni ning tekkinud küsimused põhjalikult läbi arutada. Veebikonsultatsioonide jaoks saad meile esitada ka trennivideosid, millele saame anda tagasisidet.

Kui sa oled murelike koerte algajate veebimaterjalid läbi töötanud, esimesed suured edusammud teinud ja neid vääriliselt tähistanud ning oled valmis viima kooselu oma murekoeraga uuele tasemele, siis on edasijõudnute veebikursus just sinu jaoks!

ALGAJATE MATERJALID

149 €

EDASIJÕUDNUTE MATERJALID

149 €

Küsimustega võta julgelt ühendust, kirjutades gerda[ät]koertekoolkratt.ee (Gerda) või helistades tel 56569111 (Emma)