MURELIKUD KOERAD: 
EDASIJÕUDNUTE KONTAKTKURSUS

Kontaktkursus koeraomanikule, kes on valmis viima kooselu 
mureliku koeraga uuele tasemele ning tegema tööd keerukamates keskkondades ja grupiformaadis

Järgmised edasijõudnute kontakttunnid toimuvad 2024 kevadel. Info registreerimise kohta saabub meie trenniklubi gruppi ja õpilaste emailile.

Murelike koerte edasijõudnute kontaktkursus viib sinu jalutuskäigud ja ettevõtmised
koos koeraga uuele tasemele!


Oled oodatud kursusega liituma, kui oled läbinud algajate kontaktkursuse treeneri juhendamisel, oled soetanud edasijõudnute veebimaterjalid ja sinu koer suudab tänaval neutraalsest koerast reageerimata mööduda ~20 m kauguselt. 

Murelike koerte edasijõudnute kontaktkursus on grupitrenn, grupis on 4–5 koera. Koerad saavad esimestel kohtumistel distantsilt üksteisega harjuda ning kursuse edenedes jõuame ühiste jalutuskäikudeni ja isegi otsekontaktideni nende koerte vahel, kes näitavad teineteise suhtes üles positiivset huvi.

Trennid toimuvad erinevates paikades üle Tallinna üks kord nädalas. Trenni aeg lepitakse ühiselt kokku.


Kursus kestab 8 nädalat.
 
Kontaktkursuse hind on 490 eurot (+149 eurot edasijõudnute veebimaterjalid). Kursuse eest on võimalik tasuda kahes osas.

Edasijõudnute kontaktkursuse käigus saad:
   
✅ Koos treeneriga uuesti üle vaadata igapäevaste jalutuskäikude teekonna ja ettetulevad keerukad kohad 
✅ Lihvida oskust koera käitumist ennustada, harjutusi läbi viia ja keerulisi olukordi lahendada 
✅ Harjutada iseseisva treeningu planeerimist, läbi viimist ja analüüsimist
✅ Üldistada algajate kursusel õpitud oskused uutes ja huvitavates keskkondades
✅ Ettevalmistuse, et (taas)liituda grupitrennidega ning alustada või jätkata teekonda nt agilitys, (ralli)kuulekuses, koeraüritustel ja võistlustel 
✅ Oskused, kuidas tutvustada oma koera uute potentsiaalsete koersõpradega, viia läbi otsekontakte ja mängusessioone 
✅ Osaleda pärast kursuse lõpetamist Krati vilistlaste matkadel, mis pakuvad sulle väärtuslikke harjutamisvõimalusi ja uusi tutvuseid
   
NB! Kohalkäimise tundides ilma veebimaterjale ostmata ja läbi töötamata osaleda ei saa, sest kursuse praktilises osas on vaja hästi tunda veebikooli teooriat.

Kuidas käib töö murelike koerte edasijõudnute kursusel?

KODUVISIIT

Vaatame üle koera igapäevase olukorra

Kohtume uuesti kodus, et vaadata üle igapäevane jalutuskäikude trajektoor ja ette tulevad keerukad kohad.

Saame tuttavaks teiste trennilistega

Esimesed platsitrennid toimuvad vaiksetes paikades, kus kursusel osalevad koerad saavad rahulikult ja sobival distantsil kursusekaaslaste kohaloluga harjuda.

TUTVUMINE

ETTEVALMISTUSTÖÖ

Teeme ettevalmistusi otsekontaktideks

Õpime, kuidas võõraid koeri omavahel turvaliselt tutvustada. Koerad harjutavad suukorvi kandmist ja teiste koerte läheduses heade valikute tegemist. Vähendame distantse vastavalt koerte valmisolekule ja usaldame "ohjad" järjest rohkem koerte kätte, et me ei peaks neid pidevalt aktiivselt juhtima ja haldama.

Tuttavad käitumised uutes keskkondades

Trennid toimuvad erinevates kohtades üle Tallinna, et sina ja koer saaksite õpitud oskusi üldistada erinevates huvitavates keskkondades nagu linnatänavad ja treeningsaalid. Teeme ettevalmistusi, et saaksid soovi korral koeraga (taas)liituda meelepäraste grupitrennidega, osaleda koeraüritustel ja võistlustel.

ÜLDISTAMINE

KONTAKTID

Trenni- ja jalutuskaaslased kogu eluks

Kursuselt saad oskuse iseseisvalt trenni planeerida, läbi viia ja analüüsida. Pärast kursuse lõppu saad jätkata iseseisvate treeningutega oma kursusekaaslaste või meie trenniklubist leitud trennisõprade abil. Oled oodatud liituma Krati matkade ja muude üritustega, kust leiad endale ja oma koerale eluaegsed harjutuskaaslased ja sõbrad.

Järgmised edasijõudnute kontakttunnid toimuvad 2024 kevadel. Info registreerimise kohta saabub meie trenniklubi gruppi ja õpilaste emailile.

Küsimustega võta julgelt ühendust, kirjutades gerda[ät]koertekoolkratt.ee (Gerda) või helistades tel 56569111 (Emma)