Koolitused koeravõtjale

Leia nende 3 sammu abil endale ÕIGE koer!

Sellelt koolituselt saad teada, mida tasub just sinul jälgida endale koera otsides, et saaksid sellise koera, kellega elamine on sinu jaoks lihtne ja lõbus.
 
Ja loomulikult saad teada, millised on levinumad vead ja ohusignaalid...

Nii saad end valmis seada ja leida enda võimetele vastava koera, kellest rõõmu tunda! :)

NB! Videos toodud pakkumine kehtib AINULT 12.03.23 kella 20:00-ni!!

Õpilaste tagasiside:

"Suurepärane koolitus, kuidas ikkagi see oma unistuste koer üles leida!

Kui ma 6 aastat tagasi otsustasin koera võta, ei teadnud ma mitte midagi koera maailmast. Leidsin kuulutuse okidokis ja samal päeval  ostsin endale "husky" kutsika. Aasta pärast võtsin veel ühe teise-ringi koera. Nende otsuste tagajärjedega elan ma siiamani. Praegu mul on kaks "husky" koera, mõlemal on tervise mured, käitumise probleemid ja üks neist kahjuks üldse ei sobi minu elustiiliga.  

Kui aga tuli soov uut koera võtta, oli hirm nii suur, et teen jälle samad vead või valed otsused, et loobusin sellest ideest. Siin tulid mulle appi "Koeravõtu töötoad".  Esimeses töötoas kõik info oli väga hästi struktureeritud ja algaja koera armastajale arusaamiseks sõbralik. Ka minule, juba kogenud (halb kogemus on ka kogemus :D) koeraomanikule oli see töötuba suur abiks.

Kõik nipid mis ma töötoast sain ja tugi mis Emma pakkus oli asendamatu. Mitu korda olid mul Ahha! momendid, mille peale ma iseseisvalt ei tulnud. Kõige lemmikum osa oli MESI omadused ja töölehed, sest see liigutas mind õigesse suunda koera otsingus. Kui enne ei teadnud mina, milline on see unistuse koer minu jaoks, siis peale töötuba mul on selge arusaam, kuhu edasi liikuda ja milline tõug ja koera omadused on kõige parem valik minu ja ka minu pere jaoks.

Ootan põnevusega teist töötuba! Ja siiralt soovitan see töötuba nendele, kes alustavad teed oma unistuse koerani :)

Ljuba Rosin

Silmi avav kogemus! Meie pere jaoks oli tegemist täiesti imelise ja õigel hetkel läbitud koolitusega.

Teadsime juba enne, et on mitmeid detaile, millele peab tähelepanu pöörama, kuid millele kõigele – seda ei osanudki aimata.  Kui hakkasin tõsisemalt mõtlema koera võtmise peale, uurisin oma tutvusringkonnas, kuidas keegi oli just selle tõu või kennelini jõudnud. Tuli välja, et keegi polnudki sellele sügavalt mõelnud. Taheti teatud tüüpi koera, nt suurt ja sobivad kutsikad olidki pakkuda või enne tuli koer ja siis hakati uurima, kellega täpsemalt tegu on. Mulle aga ei tundunud selline katsetamine sobilik ning idee, et võiksin väikese abiga leida oma unistuste koera, tundus samm õiges suunas.

Kursuse läbimisega saime teada, millised on meie jaoks olulised omadused ja mida kindlasti vältida soovime. Tasub täielikult aus olla endaga. Selle põhjal jõudsime valiku tõugudeni, kes võiksid meile sobida. Teoorialoenguid toetasid praktilised töölehed ja Facebooki grupp, kus tulemusi-kogemusi jagati. Boonusmaterjal tegi sissejuhatuse ka sellesse, kuidas ära tunda usaldusväärne koeramüüja.

Soovitan kursust kõigile, kes veel üldse ei tea, millist tõugu koer tal olla võiks või kui on kahtlus või hoopiski tahaks kinnitust, kas kunagine unistus on päriselt ka see praeguse hetke unistuste koer. Kõige selle eesmärgiks on kooselu, mis oleks kõigile rõõmu toov.  Aitäh, koertekool Kratt ja Emma

Roosi Tilk

"Ootasin kursuselt oskust vaadata koeratõugu kui tervikut ja selle oskuse kindlasti ka sain."

  Soovitan kursust kõigile tulevastele koeraomanikele, leian isegi et selle läbimine peaks olema eelduseks koera võtmisel. Kursus aitab kaardistada paremini inimese tegelikud vajadused ja soovid ning viia need kokku vastavate tõugudega. Kui kõik läbiksid selle kursuse, ei oleks meil õnnetuid moetõugusid, kes võetud vaid filmi või nunnu välimuse pärast."

Leevi Narusberg
Koeravõtu töötubadest

"Super!"

Kuigi ma olen juba 4 koera koju toonud, siis mõnes aspektis on see toimunud üsna mõtlematult ja pean tänama oma koeri, et nad nii mõistvalt on suhtunud. Kursuselt sain mitmeid ideid, mida edaspidi teisiti teha ja kinnituse sellele, mida ma enda arvates olen hästi teinud. Kursus sobib nii neile, kellel on juba koeravõtukogemus olemas kui ka neile, kes alles esimest koera võtavad. Soovitan!

Maria Maasikamäe
Koera kojutoomise koolitusest

"Suured tänud sulle Emma, sa oled väga vahva ja tore, jätka samas vaimus, sinust on koeraomanikele suur kasu ja me hindame seda väga!"

"Kirjutan sulle suurest tänutundest eilsest webinari loengust, sest sain palju kasulikku õpetust ja teadmisi. Mulle läks enim korda ja hinge sinu ütlemine, et nautige koeraga koos kasvades kutsikaks olemise aega. See oli nii ilus ütlemine ja ma ei tea, mis minu ja kutsika vahel on toimunud, meil on täna nii suured muutused, et tahtsin sellest kohe kirjutada!"

Eha Kruus
Koera tähtsaima aasta webinarist

"Väga tore webinar oli. Aitäh Sulle selle eest!

Nii tähtis on asjaolu, et Sa suunad inimesi teadvustama, mis on koerale loomuomane käitumine. Sellest on treenimisel ja just ka piiride seadmisel väga suur kasu. Sain endale palju palju mõtlemisainet juurde.   Jään põnevusega ootama uusi live ja webinare!"

Maivi Leppsalu
Treenimisoskuste meistriklassist

Liitu veebipaketiga kuni 12.03.2023 kl 20:00:

Hei, Emma siin!

Olen sinu jaoks siia koolitustesse pannud oma 20 aasta jooksul kogutud teadmised koerte käitumisest, pärilikest omadustest ja inimeste lugemisest. Olen ise võtnud koeri täiskasvanuna ja kutsikana, varjupaigast ja erineva kogemusega kasvatajatelt, kirgliku vaatlejana olen teinud tähelepanekuid ka teiste inimeste kogemustest koeravõtul.

Tänu sellele tean väga hästi, mida tasub jälgida ja loodan väga, et saad minu kogemused enda kasuks tööle panna. Soovin kogu südamest, et leiad endale selle õige koerakese, kes paneb su silmad särama ja toob naeratuse näole! :)

Liitu veebipaketiga kuni 12.03.2023 kl 20:00: