7 Sammu Koera Stressivabaks Kojutoomiseks

Koolituse kokkuvõte

Kui sa oled töine aga ka hoolas ja teadlik inimene, siis oled koera otsides teinud veidi uurimistööd ja tead juba, et pelgliku või agressiivse koeraga kooselu on oluliselt keerulisem, kui tasakaaluka ja sõbraliku koeraga. Kahjuks enamus algajaid koeravõtjaid teevad selle vea, et nad ei planeeri koera koju toomise protsessi eelnevalt läbi.

Kui sa ei tea mida korraliku tegevusplaani puudumine endaga kaasa võib tuua, leiad end kergesti olukorrast, kus sinu uue koera koduvahetuse stressi poolt vallandatud ellujäämiskäitumised paisuvad ülikiiresti lumepalliefektina elukestvateks ja ohtlikeks probleemkäitumisteks. Murede vallandumisel kiiresti ja emotsionaalselt treenima asumine aga sageli ainult süvendab probleeme veelgi, sest efektiivne treening eeldab läbimõeldud plaani.

Sellepärast olen ma kokku pannud selle mini-kursuse, mis aitab sul oma uue koera koju toomiseks paika panna efektiivse tegevusplaani niimoodi, et pere laienemine kujuneks kõigile osapooltele lihtsaks ja stressivabaks ning sul õnnestuks maksimaalselt ennetada väga levinud pelglikkuse või agressiivsusega eskaleeruvaid probleeme.

Koolituse kava

Emma Jäger

Julia Plamus

Kutsikavõtja ja koeratreener

"Emma tegi konkreetselt ja lühidalt asja puust ja punaseks!"

Väga hea kokkuvõte, mis pani mõistma, et kutsika või uue koera tulek perre ei ole niisama lihtne, et toon koera koju ja ongi äge! Eriti hea tähelepanek muidugi on see, kui oluline on läbi mõelda MILLINE koer koju üldse tulemas on ja seeläbi aru saada millised tingimused koju vaja ennetavalt luua on! Emma tegi konkreetselt ja lühidalt asja puust ja punaseks...eriti hea mõte, mille enda jaoks üles korjasin, oli see et enne kutsika kojutoomist läbi käia võimalikud jalutusteekonnad, et ennetada võimalikke probleeme.

Koolituse tasu

7 sammu

69

Osta kohe!