Kassikursus

Veebikursus kasside käitumisest

VEEBIKURSUS KASSIOMANIKELE

Oled võtmas endale kassist pereliiget, kuid vajad rohkem teadmisi?

Või on Sul juba kass kodus, kuid tema käitumises esineb aspekte, mis pole Sulle kuigi meele järele ja Sa ei tea, mida ette võtta?

Kassikursusel pakume õpilastele teadmiste pagasi mõistmaks, mida hiirekuningad õnnelikuks eluks vajavad ning kuidas me neile seda pakkuda saame. Käsitletud saavad praktilised küsimused liivakasti valikust ja autosõiduga harjutamisest kassi uude koju toomise ja pere teistele loomadele tutvustamiseni. Rõhku paneme kasside käitumise ja kommunikatsiooni tutvustamisele. Samuti proovime praktiliste näidete abil lahendusi leida võimalikele käitumisalastele muredele ja kassidega kaasnevatele väljakutsetele.

Ikka selleks, et elu koos kassiga oleks mõnus ja stressivaba!

Õppekava

Ingrid Eha

Rahulolev kassiomanik

Lisaks uutele teadmistele omaenda kassijusside ja nende käitumise kohta sain abi ja juhtnööre kõikide probleemidega tegelemiseks. Olin paljutki juba proovinud, aga nii järjekindlalt ja põhjalikult polnud asja ette võtnud. Nii julgustav on, kui keegi aitab avada tagamaid ja võimalikke põhjuseid otsida ja pakub lahendusvariante. Ainult lühikeseks jäi see kursus. Tööd jagub igal juhul pikemaks ajaks uue innuga kassidele paremat elu pakkuda. Aitäh, Laura! P.S. Eriti võlusid mind humoorikad vastused ja kommentaarid. Nii soe ja sõbralik suhtumine.

Kursuse materjalide tasu:

Osalejakohale registreerimine

Osalejakohal saavad kursusel osalejad 6 nädala jooksul vabal graafikul arutleda juhendajaga oma kassi käitumise teemadel ja üksikasjalikke juhtnööre käitumise kujundamiseks, sõltumata sellest kas eesmärk on vabaneda tülikast käitumisest või õpetada juurde mõni uus trikk.

Kursusel osalemise tasu on 170 eurot või kui materjalid on eelnevalt juba välja ostetud, siis 100 eurot.

Järgmine osalejakohtadega kursus algab 20. juunil 2022.

Osalejakohale registreerimiseks kirjuta laura[at]koertekoolkratt.ee

Kui osalejakohtadega kursust lähiajal tulemas pole, kuid kassiga seotud mure vajaks hädasti nõu, on igal ajal võimalik kokku leppida videokõnena toimuv erakonsultatsioon. Selleks kirjuta laura[at]koertekoolkratt.ee

Uudistel (sh uute kursuste väljakuulutamisel) saab silma peal hoida, jälgides Krati kassikursuse Facebooki lehte.

Laura Kiiroja